სახლების ფასები საფრანგეთი-ში
საშუალო ფასი, ფასი მ²-ზე და წლიური ცვლილება 578 ქალაქში, საფრანგეთის საგადასახადო ორგანოს (DVF) მიერ დაფიქსირებული ბინის ან სახლის ყოველი გაყიდვიდან.
| ქალაქი | საშუალო ფასი | მ²-ზე | გაყიდვები | ერთ წელიწადში |
|---|---|---|---|---|
| Paris 75 | 399 000 € | 9 729 € | 29 495 | +1,3% |
| Marseille 13 | 185 000 € | 3 333 € | 12 118 | +3,5% |
| Toulouse 31 | 172 000 € | 3 315 € | 8 023 | +1,7% |
| Nice 06 | 235 000 € | 4 894 € | 7 623 | +2,3% |
| Lyon 69 | 245 880 € | 4 482 € | 6 935 | -0,4% |
| Nantes 44 | 190 050 € | 3 500 € | 5 026 | -1,8% |
| Montpellier 34 | 165 000 € | 3 433 € | 4 617 | +2,3% |
| Bordeaux 33 | 240 000 € | 4 279 € | 4 573 | -1,9% |
| Lille 59 | 182 700 € | 3 465 € | 3 524 | +0,1% |
| Rennes 35 | 199 000 € | 3 789 € | 3 385 | +2% |
| Toulon 83 | 159 000 € | 2 879 € | 3 065 | +2,2% |
| Dijon 21 | 137 900 € | 2 756 € | 2 901 | +4,5% |
| Saint-Étienne 42 | 73 600 € | 1 246 € | 2 657 | +1,5% |
| Brest 29 | 139 000 € | 2 222 € | 2 559 | +2,3% |
| Cannes 06 | 275 000 € | 5 750 € | 2 461 | -0,6% |
| Le Havre 76 | 139 150 € | 2 280 € | 2 432 | -0,5% |
| Le Mans 72 | 126 000 € | 2 065 € | 2 363 | +2,5% |
| Nîmes 30 | 133 000 € | 2 346 € | 2 351 | +4,9% |
| Reims 51 | 150 000 € | 2 655 € | 2 348 | +2,4% |
| Grenoble 38 | 132 950 € | 2 512 € | 2 331 | -0,6% |
| Angers 49 | 179 000 € | 3 176 € | 2 297 | +0,7% |
| Rouen 76 | 126 000 € | 2 717 € | 2 243 | +0,6% |
| Aix-en-Provence 13 | 270 000 € | 5 000 € | 2 216 | 0% |
| Tours 37 | 150 000 € | 2 907 € | 2 204 | +0,5% |
| Perpignan 66 | 105 000 € | 1 655 € | 2 180 | +1,3% |
| Clermont-Ferrand 63 | 121 000 € | 2 159 € | 2 143 | +1,1% |
| Antibes 06 | 266 470 € | 5 280 € | 2 083 | +1% |
| Villeurbanne 69 | 200 000 € | 3 593 € | 1 984 | +1% |
| Caen 14 | 155 000 € | 3 072 € | 1 980 | +6,7% |
| Limoges 87 | 90 000 € | 1 607 € | 1 935 | -0,5% |
| Agde 34 | 123 500 € | 3 725 € | 1 919 | -0,1% |
| Nancy 54 | 120 000 € | 2 295 € | 1 912 | -1% |
| Besançon 25 | 127 000 € | 2 250 € | 1 907 | +2,7% |
| Annecy 74 | 300 000 € | 5 190 € | 1 783 | +1,3% |
| Pau 64 | 124 000 € | 2 250 € | 1 725 | +5% |
| Orléans 45 | 140 000 € | 2 553 € | 1 680 | +0,4% |
| Amiens 80 | 141 000 € | 2 366 € | 1 679 | -1,1% |
| Boulogne-Billancourt 92 | 420 000 € | 8 329 € | 1 599 | +1,4% |
| Béziers 34 | 117 567 € | 1 913 € | 1 454 | +0,9% |
| Avignon 84 | 130 000 € | 2 400 € | 1 441 | +3,2% |
| La Rochelle 17 | 240 000 € | 4 629 € | 1 414 | -2,7% |
| Fréjus 83 | 213 000 € | 4 294 € | 1 393 | +0,2% |
| Saint-Raphaël 83 | 260 200 € | 4 988 € | 1 319 | -1,8% |
| Poitiers 86 | 117 000 € | 2 138 € | 1 297 | +0,5% |
| Asnières-sur-Seine 92 | 315 000 € | 6 324 € | 1 261 | +0,9% |
| Tourcoing 59 | 135 000 € | 1 795 € | 1 235 | +3,2% |
| Les Sables-d'Olonne 85 | 270 000 € | 4 144 € | 1 181 | -0,9% |
| Saint-Maur-des-Fossés 94 | 345 000 € | 5 558 € | 1 166 | -2,3% |
| Narbonne 11 | 140 000 € | 2 447 € | 1 142 | +3,9% |
| Mérignac 33 | 216 660 € | 3 593 € | 1 129 | -1,5% |
| Hyères 83 | 220 902 € | 4 242 € | 1 118 | +4,8% |
| La Seyne-sur-Mer 83 | 185 000 € | 3 490 € | 1 099 | +4,7% |
| Montreuil 93 | 310 000 € | 6 030 € | 1 085 | +3,4% |
| Quimper 29 | 145 000 € | 2 206 € | 1 080 | +2% |
| Saint-Nazaire 44 | 188 950 € | 2 843 € | 1 078 | -3,1% |
| Niort 79 | 143 950 € | 2 012 € | 1 076 | +0,3% |
| Sète 34 | 168 000 € | 3 600 € | 1 066 | +3,4% |
| Valence 26 | 132 800 € | 2 088 € | 1 045 | -1,7% |
| Bourges 18 | 119 000 € | 1 667 € | 1 023 | +3,4% |
| Le Cannet 06 | 210 000 € | 4 087 € | 1 004 | +5% |
| Courbevoie 92 | 343 000 € | 6 733 € | 1 000 | +1% |
| Vannes 56 | 223 000 € | 3 960 € | 999 | +1,9% |
| Dunkirk 59 | 165 000 € | 2 124 € | 989 | +3,4% |
| Cherbourg 50 | 175 000 € | 2 353 € | 988 | +4,8% |
| Menton 06 | 226 000 € | 5 000 € | 987 | +5% |
| Cagnes-sur-Mer 06 | 248 250 € | 4 884 € | 982 | +2,4% |
| Colombes 92 | 293 500 € | 5 373 € | 980 | +0,8% |
| Troyes 10 | 90 000 € | 1 622 € | 978 | -2,3% |
| Versailles 78 | 400 173 € | 6 549 € | 970 | -2,5% |
| Montauban 82 | 161 550 € | 2 092 € | 957 | -1,1% |
| Rueil-Malmaison 92 | 372 300 € | 5 833 € | 947 | -1% |
| Neuilly-sur-Seine 92 | 740 000 € | 10 476 € | 941 | +0,9% |
| Lorient 56 | 170 000 € | 2 658 € | 941 | +1,3% |
| Brive-la-Gaillarde 19 | 139 300 € | 1 889 € | 903 | +1,7% |
| Levallois-Perret 92 | 424 320 € | 9 037 € | 892 | +1,8% |
| Six-Fours-les-Plages 83 | 284 000 € | 5 244 € | 885 | +0,8% |
| Saint-Brieuc 22 | 116 300 € | 1 869 € | 882 | +2,1% |
| Saint-Denis 93 | 194 955 € | 3 831 € | 874 | -2,6% |
| La Roche-sur-Yon 85 | 168 450 € | 2 383 € | 865 | -0,8% |
| Chambéry 73 | 179 350 € | 3 046 € | 864 | +5,2% |
| Bayonne 64 | 231 000 € | 4 055 € | 858 | -1,9% |
| Saint-Malo 35 | 273 700 € | 4 478 € | 849 | -3,4% |
| Argenteuil 95 | 198 525 € | 3 444 € | 837 | +0,8% |
| Grasse 06 | 205 000 € | 3 419 € | 834 | +6,6% |
| Roubaix 59 | 119 400 € | 1 559 € | 822 | +3,9% |
| Laval 53 | 148 000 € | 2 118 € | 809 | +2,1% |
| Vincennes 94 | 422 550 € | 8 662 € | 791 | +1,8% |
| Carcassonne 11 | 110 472 € | 1 464 € | 790 | +2,4% |
| Tarbes 65 | 96 000 € | 1 482 € | 786 | +1,2% |
| Calais 62 | 126 000 € | 1 667 € | 777 | +3% |
| Mandelieu-la-Napoule 06 | 241 000 € | 4 884 € | 775 | +1,6% |
| Ajaccio 2A | 223 371 € | 3 833 € | 763 | +2,4% |
| Chalon-sur-Saône 71 | 92 000 € | 1 486 € | 760 | +8% |
| Biarritz 64 | 423 000 € | 7 209 € | 757 | -3,2% |
| Clichy 92 | 293 540 € | 6 975 € | 746 | +3% |
| Anglet 64 | 322 000 € | 5 588 € | 739 | +3,3% |
| Issy-les-Moulineaux 92 | 360 000 € | 7 661 € | 730 | +3,2% |
| Cholet 49 | 155 000 € | 2 085 € | 724 | -0,7% |
| Saint-Herblain 44 | 185 000 € | 2 848 € | 710 | +3,3% |
| Antony 92 | 392 500 € | 5 351 € | 709 | +5,4% |
| Vichy 03 | 109 000 € | 1 837 € | 709 | +2,6% |
| Pessac 33 | 272 000 € | 3 667 € | 705 | -1,7% |
| Roanne 42 | 85 000 € | 1 346 € | 697 | +2,7% |
| Montrouge 92 | 344 600 € | 7 194 € | 694 | +1,7% |
| Noisy-le-Grand 93 | 235 000 € | 4 357 € | 687 | +1,9% |
| Rezé 44 | 205 000 € | 3 026 € | 686 | +3,2% |
| Royan 17 | 235 000 € | 3 817 € | 685 | -0,4% |
| Saint-Quentin 02 | 82 000 € | 1 120 € | 679 | +3,2% |
| Belfort 90 | 82 625 € | 1 318 € | 678 | +2,1% |
| Valenciennes 59 | 125 000 € | 1 833 € | 669 | +3,1% |
| Vallauris 06 | 204 210 € | 4 606 € | 664 | +5,4% |
| Aix-les-Bains 73 | 225 390 € | 4 162 € | 662 | -3% |
| La Ciotat 13 | 268 400 € | 5 357 € | 659 | +1,6% |
| Angoulême 16 | 119 050 € | 1 655 € | 651 | +1,5% |
| Draguignan 83 | 155 445 € | 2 479 € | 645 | +3,2% |
| Évreux 27 | 113 000 € | 1 832 € | 642 | -0,1% |
| Albi 81 | 155 833 € | 2 209 € | 639 | +3,1% |
| Saint-Ouen 93 | 325 650 € | 6 457 € | 638 | +2,8% |
| Caluire-et-Cuire 69 | 263 800 € | 3 952 € | 635 | +2,5% |
| Talence 33 | 202 050 € | 4 035 € | 634 | +0,1% |
| Annemasse 74 | 210 000 € | 3 611 € | 633 | +4,9% |
| Clamart 92 | 374 250 € | 5 904 € | 630 | +3,9% |
| Chartres 28 | 149 420 € | 2 464 € | 630 | +0,9% |
| Montélimar 26 | 149 680 € | 2 124 € | 630 | +2,3% |
| Salon-de-Provence 13 | 178 000 € | 3 296 € | 629 | +6,5% |
| Maisons-Alfort 94 | 296 000 € | 5 497 € | 624 | -1,8% |
| Marcq-en-Barœul 59 | 302 500 € | 3 729 € | 623 | -0,1% |
| Arles 13 | 204 000 € | 2 798 € | 616 | +1,3% |
| Créteil 94 | 216 210 € | 3 649 € | 613 | +2,8% |
| Blois 41 | 113 500 € | 1 832 € | 613 | -1,7% |
| Thonon-les-Bains 74 | 220 350 € | 3 735 € | 613 | +2,2% |
| La Baule-Escoublac 44 | 370 000 € | 6 178 € | 608 | -1,4% |
| Champigny-sur-Marne 94 | 255 000 € | 3 968 € | 595 | +4,3% |
| Montluçon 03 | 60 000 € | 853 € | 591 | -0,9% |
| Beauvais 60 | 127 000 € | 2 000 € | 589 | +6,2% |
| Gap 05 | 157 070 € | 2 444 € | 588 | +0,9% |
| Agen 47 | 111 460 € | 1 765 € | 579 | +5,5% |
| Corbeil-Essonnes 91 | 130 000 € | 2 614 € | 578 | +1,6% |
| Chelles 77 | 240 000 € | 3 511 € | 572 | +2,1% |
| Bourg-en-Bresse 01 | 131 225 € | 1 942 € | 572 | +0,1% |
| Martigues 13 | 205 000 € | 3 250 € | 569 | +4% |
| Aulnay-sous-Bois 93 | 240 000 € | 3 528 € | 564 | +1,8% |
| Châteauroux 36 | 100 000 € | 1 339 € | 563 | +2,5% |
| Puteaux 92 | 365 000 € | 7 145 € | 562 | +2,9% |
| Meaux 77 | 164 000 € | 3 043 € | 561 | +4,4% |
| Villefranche-sur-Saône 69 | 155 000 € | 2 513 € | 556 | +0,5% |
| Saint-Germain-en-Laye 78 | 400 000 € | 6 522 € | 552 | -0,5% |
| Nevers 58 | 70 000 € | 1 125 € | 551 | -1,3% |
| Cergy 95 | 182 000 € | 3 130 € | 550 | -1,1% |
| Suresnes 92 | 379 000 € | 6 849 € | 549 | +0,7% |
| Saint-Laurent-du-Var 06 | 266 310 € | 4 780 € | 546 | +1,7% |
| Romans-sur-Isère 26 | 136 400 € | 1 869 € | 543 | +4,9% |
| Saint-Priest 69 | 188 000 € | 3 139 € | 540 | +3,4% |
| Joué-lès-Tours 37 | 150 000 € | 2 354 € | 539 | +0,5% |
| Fontenay-sous-Bois 94 | 330 000 € | 5 933 € | 537 | +1,9% |
| Aubervilliers 93 | 187 000 € | 4 000 € | 534 | +2,2% |
| Villeneuve-d'Ascq 59 | 240 000 € | 2 987 € | 532 | +5,9% |
| Compiègne 60 | 135 000 € | 2 454 € | 532 | -1,6% |
| Aubagne 13 | 190 000 € | 3 000 € | 531 | -1,6% |
| Arras 62 | 145 300 € | 2 237 € | 529 | -0,2% |
| Pantin 93 | 278 400 € | 5 934 € | 525 | +2,3% |
| Villenave-d'Ornon 33 | 235 000 € | 3 350 € | 525 | -2,4% |
| Charleville-Mézières 08 | 115 000 € | 1 494 € | 518 | +9,1% |
| Auxerre 89 | 105 400 € | 1 625 € | 517 | -5,2% |
| Périgueux 24 | 115 000 € | 1 867 € | 512 | +2,7% |
| Meudon 92 | 319 500 € | 5 556 € | 510 | -7,2% |
| Colomiers 31 | 183 700 € | 2 774 € | 510 | +4,2% |
| Vitry-sur-Seine 94 | 214 000 € | 4 073 € | 507 | +1,6% |
| Ivry-sur-Seine 94 | 215 000 € | 5 000 € | 507 | +2,8% |
| Dax 40 | 131 000 € | 2 523 € | 507 | +1,1% |
| Dieppe 76 | 130 500 € | 2 230 € | 502 | 0% |
| Sartrouville 78 | 260 500 € | 4 314 € | 501 | +0,9% |
| Massy 91 | 252 100 € | 4 158 € | 500 | +3,4% |
| La Teste-de-Buch 33 | 400 500 € | 4 979 € | 500 | -5,3% |
| Rochefort 17 | 140 000 € | 2 312 € | 498 | -1,2% |
| Sanary-sur-Mer 83 | 313 345 € | 6 111 € | 498 | -4,9% |
| Mont-de-Marsan 40 | 145 000 € | 2 078 € | 493 | -0,7% |
| Bergerac 24 | 130 000 € | 1 667 € | 491 | +7% |
| Rodez 12 | 121 725 € | 2 076 € | 488 | -0,8% |
| Aurillac 15 | 95 400 € | 1 400 € | 487 | +0,6% |
| Nanterre 92 | 302 000 € | 5 102 € | 482 | -4,1% |
| Alès 30 | 123 000 € | 1 757 € | 481 | +2,9% |
| Le Perreux-sur-Marne 94 | 320 000 € | 5 455 € | 478 | +0,1% |
| Nogent-sur-Marne 94 | 365 000 € | 6 175 € | 477 | +2,8% |
| Châlons-en-Champagne 51 | 113 000 € | 1 547 € | 475 | -0,6% |
| Vénissieux 69 | 167 750 € | 2 681 € | 474 | -1,5% |
| Istres 13 | 230 000 € | 3 124 € | 473 | +2,2% |
| Oullins 69 | 195 000 € | 3 277 € | 470 | -0,9% |
| Drancy 93 | 200 000 € | 3 500 € | 463 | -2,9% |
| Douai 59 | 120 000 € | 1 596 € | 462 | +5% |
| Franconville 95 | 187 100 € | 3 186 € | 462 | +2,3% |
| Wattrelos 59 | 155 000 € | 1 950 € | 457 | +6,7% |
| Cambrai 59 | 112 000 € | 1 477 € | 457 | +0,1% |
| Saintes 17 | 151 625 € | 2 072 € | 454 | +0,8% |
| Livry-Gargan 93 | 190 000 € | 3 214 € | 451 | +4,3% |
| Le Bouscat 33 | 311 000 € | 4 227 € | 450 | -0,7% |
| Saint-Sébastien-sur-Loire 44 | 221 892 € | 3 333 € | 448 | -0,7% |
| Mâcon 71 | 122 480 € | 1 829 € | 446 | +5,5% |
| Lambersart 59 | 271 450 € | 3 386 € | 446 | +1,4% |
| Castres 81 | 128 000 € | 1 678 € | 436 | +3,6% |
| Boulogne-sur-Mer 62 | 114 850 € | 1 697 € | 434 | +4,4% |
| La Madeleine 59 | 220 000 € | 3 333 € | 433 | +0,6% |
| La Garenne-Colombes 92 | 334 965 € | 6 504 € | 432 | +1,2% |
| Bron 69 | 184 500 € | 3 056 € | 429 | +4,6% |
| Bègles 33 | 240 000 € | 3 515 € | 429 | +1,3% |
| Conflans-Sainte-Honorine 78 | 273 600 € | 3 741 € | 427 | +1,5% |
| Épinal 88 | 112 745 € | 1 535 € | 424 | +6,5% |
| Rosny-sous-Bois 93 | 216 250 € | 3 869 € | 422 | +2,2% |
| Villejuif 94 | 259 000 € | 5 056 € | 421 | +2,8% |
| Bastia 2B | 164 300 € | 2 841 € | 421 | -4,8% |
| Melun 77 | 132 200 € | 2 695 € | 420 | +1,6% |
| Houilles 78 | 312 000 € | 4 868 € | 420 | -1,7% |
| Choisy-le-Roi 94 | 193 230 € | 3 596 € | 419 | +1% |
| Châtillon 92 | 332 000 € | 5 778 € | 419 | +2,7% |
| Alfortville 94 | 249 438 € | 4 976 € | 417 | +0,8% |
| Savigny-sur-Orge 91 | 225 500 € | 3 482 € | 416 | +0,1% |
| Castelnau-le-Lez 34 | 233 250 € | 4 030 € | 416 | +0,1% |
| Poissy 78 | 227 400 € | 3 861 € | 415 | +4,2% |
| Châtellerault 86 | 107 500 € | 1 290 € | 406 | +3,5% |
| Vierzon 18 | 72 000 € | 995 € | 406 | +2,1% |
| Chamalières 63 | 150 000 € | 2 425 € | 403 | +0,5% |
| Saumur 49 | 142 500 € | 1 857 € | 402 | +0,4% |
| Sotteville-lès-Rouen 76 | 138 700 € | 1 957 € | 401 | -2,8% |
| Bois-Colombes 92 | 361 000 € | 6 423 € | 401 | +0,4% |
| Châtenay-Malabry 92 | 305 275 € | 4 933 € | 398 | +4,7% |
| Chatou 78 | 370 000 € | 5 181 € | 392 | +1,6% |
| Frontignan 34 | 197 500 € | 3 448 € | 392 | -0,3% |
| Libourne 33 | 160 000 € | 2 374 € | 391 | -3,1% |
| Vitrolles 13 | 210 500 € | 3 337 € | 390 | -4,8% |
| Mauguio 34 | 242 000 € | 4 461 € | 389 | -2,3% |
| Marignane 13 | 190 000 € | 2 932 € | 388 | +7,1% |
| Lunel 34 | 218 000 € | 2 639 € | 383 | +1,2% |
| Villeneuve-sur-Lot 47 | 105 000 € | 1 317 € | 381 | -2,7% |
| Croix 59 | 183 000 € | 2 588 € | 381 | +0,1% |
| Gagny 93 | 241 000 € | 3 416 € | 380 | +0,2% |
| Carpentras 84 | 158 000 € | 2 070 € | 379 | -1,8% |
| Armentières 59 | 131 000 € | 1 902 € | 378 | -0,8% |
| Cenon 33 | 165 120 € | 3 025 € | 378 | -4,2% |
| Vanves 92 | 303 450 € | 6 471 € | 372 | +5,1% |
| Palaiseau 91 | 248 000 € | 3 954 € | 371 | -1,1% |
| La Valette-du-Var 83 | 207 000 € | 3 243 € | 371 | +3,3% |
| Vienne 38 | 155 600 € | 2 454 € | 369 | +1% |
| Élancourt 78 | 224 260 € | 2 968 € | 369 | +2,2% |
| Saint-Cloud 92 | 467 300 € | 6 542 € | 367 | -1,1% |
| Pontault-Combault 77 | 276 550 € | 3 644 € | 366 | -2,5% |
| Béthune 62 | 113 000 € | 1 583 € | 366 | -3,4% |
| Sens 89 | 112 500 € | 1 724 € | 365 | -1,8% |
| Rambouillet 78 | 251 000 € | 3 804 € | 365 | +1,3% |
| Berck 62 | 139 800 € | 2 871 € | 365 | -2,6% |
| Vence 06 | 265 000 € | 4 411 € | 362 | +2,5% |
| Charenton-le-Pont 94 | 395 100 € | 7 500 € | 358 | +1,5% |
| Saint-Médard-en-Jalles 33 | 320 000 € | 3 603 € | 357 | -0,6% |
| Saint-Martin-d'Hères 38 | 134 400 € | 2 262 € | 355 | +0,5% |
| Orange 84 | 171 000 € | 2 286 € | 355 | 0% |
| Villiers-sur-Marne 94 | 245 000 € | 3 907 € | 355 | +0,7% |
| Le Plessis-Robinson 92 | 351 230 € | 5 730 € | 355 | +4,3% |
| Gujan-Mestras 33 | 370 000 € | 4 350 € | 355 | -3,5% |
| Tassin-la-Demi-Lune 69 | 272 225 € | 4 242 € | 354 | +3,5% |
| Vandœuvre-lès-Nancy 54 | 95 000 € | 1 900 € | 353 | -1,6% |
| Dole 39 | 128 000 € | 1 731 € | 353 | +1,6% |
| Plaisir 78 | 212 000 € | 3 240 € | 352 | +5,8% |
| Orvault 44 | 267 750 € | 3 254 € | 352 | +0,9% |
| Herblay-sur-Seine 95 | 275 000 € | 3 739 € | 349 | -0,8% |
| Cavaillon 84 | 160 000 € | 2 275 € | 347 | -4,3% |
| La Garde 83 | 222 200 € | 3 535 € | 345 | +2,5% |
| Épernay 51 | 123 910 € | 1 923 € | 344 | +0,9% |
| Challans 85 | 221 250 € | 2 618 € | 344 | -0,5% |
| Sainte-Geneviève-des-Bois 91 | 258 725 € | 3 332 € | 342 | +1,3% |
| Manosque 04 | 140 000 € | 2 122 € | 342 | +3,8% |
| Auch 32 | 112 700 € | 1 696 € | 340 | -1,1% |
| Vertou 44 | 280 000 € | 3 409 € | 340 | -1,3% |
| Eysines 33 | 227 625 € | 3 445 € | 336 | -1,6% |
| Épinay-sur-Seine 93 | 175 750 € | 2 926 € | 335 | +2,3% |
| Mougins 06 | 401 228 € | 5 471 € | 334 | +0,3% |
| Alençon 61 | 98 000 € | 1 389 € | 332 | +3,4% |
| Muret 31 | 176 750 € | 2 441 € | 330 | +9,9% |
| Millau 12 | 140 000 € | 1 928 € | 330 | +5,5% |
| Meyzieu 69 | 263 725 € | 3 540 € | 328 | -2% |
| Saint-Chamond 42 | 140 000 € | 1 566 € | 327 | +5,5% |
| Blagnac 31 | 186 500 € | 3 156 € | 327 | +0,9% |
| Le Puy-en-Velay 43 | 104 730 € | 1 588 € | 327 | +7,3% |
| Gradignan 33 | 240 000 € | 3 528 € | 326 | -1,9% |
| Beaune 21 | 159 000 € | 2 628 € | 324 | +2,7% |
| Étampes 91 | 132 000 € | 2 333 € | 323 | -3,4% |
| L'Isle-sur-la-Sorgue 84 | 266 000 € | 3 607 € | 323 | -3,4% |
| Cahors 46 | 115 000 € | 1 592 € | 322 | -4,5% |
| Voiron 38 | 170 000 € | 2 500 € | 321 | +4,7% |
| Bondy 93 | 175 000 € | 3 125 € | 320 | +1,1% |
| Concarneau 29 | 240 000 € | 3 199 € | 320 | -0,4% |
| Lourdes 65 | 71 000 € | 1 248 € | 319 | -8,2% |
| Bourg-lès-Valence 26 | 150 000 € | 2 171 € | 317 | +1,3% |
| Maisons-Laffitte 78 | 414 520 € | 5 923 € | 315 | +1,6% |
| Olivet 45 | 174 794 € | 2 592 € | 315 | -2,8% |
| Hazebrouck 59 | 165 700 € | 1 966 € | 314 | +4% |
| Dreux 28 | 116 350 € | 1 798 € | 313 | +4,5% |
| Saint-Mandé 94 | 438 000 € | 8 594 € | 313 | +1% |
| Pontoise 95 | 180 294 € | 3 128 € | 312 | +1,2% |
| Tournefeuille 31 | 253 000 € | 3 143 € | 311 | +0,6% |
| Montigny-le-Bretonneux 78 | 267 850 € | 3 821 € | 308 | -5,1% |
| Fougères 35 | 134 000 € | 1 877 € | 308 | +4,5% |
| Sainte-Foy-lès-Lyon 69 | 270 000 € | 3 577 € | 308 | 0% |
| Yerres 91 | 252 000 € | 3 347 € | 307 | -3% |
| Noisy-le-Sec 93 | 214 425 € | 3 660 € | 302 | +2,4% |
| Thiais 94 | 222 916 € | 3 882 € | 302 | +5,1% |
| Couëron 44 | 235 750 € | 3 043 € | 302 | -3,6% |
| Vaulx-en-Velin 69 | 163 500 € | 2 883 € | 301 | +0,3% |
| Athis-Mons 91 | 212 000 € | 3 548 € | 301 | +4% |
| Fécamp 76 | 141 000 € | 2 112 € | 301 | +5,1% |
| Maubeuge 59 | 85 000 € | 1 023 € | 300 | -2,8% |
| Villemomble 93 | 220 000 € | 3 745 € | 300 | +1,2% |
| Viry-Châtillon 91 | 185 000 € | 3 000 € | 299 | +0,6% |
| Mont-Saint-Aignan 76 | 182 000 € | 2 490 € | 299 | +5% |
| Brignoles 83 | 173 750 € | 2 794 € | 298 | +10,1% |
| Sallanches 74 | 220 000 € | 3 863 € | 296 | +3% |
| Mantes-la-Jolie 78 | 145 250 € | 2 528 € | 294 | -2,2% |
| Romainville 93 | 295 000 € | 5 353 € | 294 | +3,5% |
| Cognac 16 | 122 950 € | 1 659 € | 294 | -3,8% |
| Le Blanc-Mesnil 93 | 240 000 € | 3 610 € | 292 | -3,3% |
| Cormeilles-en-Parisis 95 | 320 000 € | 4 297 € | 292 | -0,3% |
| Albertville 73 | 138 350 € | 2 379 € | 291 | +2,5% |
| Décines-Charpieu 69 | 201 410 € | 3 284 € | 290 | -0,2% |
| Soissons 02 | 120 000 € | 1 732 € | 289 | -2,8% |
| Échirolles 38 | 138 375 € | 2 039 € | 288 | +13,6% |
| Brunoy 91 | 255 400 € | 3 493 € | 288 | +4,8% |
| Abbeville 80 | 117 500 € | 1 633 € | 285 | +0,3% |
| Loos 59 | 154 800 € | 2 551 € | 285 | +3,7% |
| Pontarlier 25 | 180 175 € | 2 713 € | 284 | +6,1% |
| Pertuis 84 | 230 500 € | 3 292 € | 284 | -1,1% |
| L'Haÿ-les-Roses 94 | 278 300 € | 4 333 € | 283 | +4,9% |
| Fresnes 94 | 200 000 € | 3 268 € | 283 | +1,9% |
| Tremblay-en-France 93 | 255 000 € | 3 237 € | 280 | +0,8% |
| Saint-Étienne-du-Rouvray 76 | 137 500 € | 1 896 € | 280 | -1,4% |
| Brétigny-sur-Orge 91 | 210 000 € | 3 095 € | 280 | -4,4% |
| Vernon 27 | 168 250 € | 2 588 € | 278 | +0,6% |
| Hénin-Beaumont 62 | 118 325 € | 1 436 € | 277 | +1,7% |
| Cugnaux 31 | 193 000 € | 2 681 € | 277 | +0,8% |
| Ronchin 59 | 185 000 € | 2 390 € | 274 | +0,9% |
| Ermont 95 | 278 000 € | 3 937 € | 273 | -0,3% |
| Laon 02 | 82 525 € | 1 193 € | 272 | +2,8% |
| Bezons 95 | 238 500 € | 3 977 € | 272 | +0,9% |
| Neuilly-sur-Marne 93 | 190 000 € | 3 284 € | 271 | -1,4% |
| Sannois 95 | 230 000 € | 3 582 € | 271 | -1,4% |
| Lagny-sur-Marne 77 | 251 775 € | 3 897 € | 270 | +3,3% |
| Lens 62 | 109 900 € | 1 522 € | 269 | +2,1% |
| Taverny 95 | 238 000 € | 3 360 € | 269 | +4,4% |
| Lisieux 14 | 115 000 € | 1 885 € | 269 | +7,2% |
| Lanester 56 | 191 000 € | 2 478 € | 269 | +2,4% |
| Villeparisis 77 | 205 000 € | 3 376 € | 269 | +5,5% |
| Villepinte 93 | 177 285 € | 2 921 € | 268 | +4% |
| Saint-Dizier 52 | 90 000 € | 1 212 € | 268 | +4,4% |
| Montbéliard 25 | 84 500 € | 1 197 € | 268 | +16,7% |
| Le Petit-Quevilly 76 | 113 000 € | 1 849 € | 267 | +1,9% |
| Sevran 93 | 185 000 € | 2 655 € | 266 | -4,8% |
| Cachan 94 | 284 100 € | 5 067 € | 266 | +1,3% |
| Lattes 34 | 346 050 € | 4 609 € | 266 | +0,5% |
| Bagnolet 93 | 271 130 € | 5 474 € | 264 | +1,4% |
| Lons-le-Saunier 39 | 119 950 € | 1 632 € | 264 | -5,1% |
| Brie-Comte-Robert 77 | 202 425 € | 3 495 € | 264 | +2,9% |
| Lannion 22 | 156 370 € | 2 247 € | 263 | -3,2% |
| Saint-Cyr-sur-Loire 37 | 230 000 € | 3 093 € | 261 | +3,3% |
| Issoire 63 | 141 020 € | 1 989 € | 261 | +3,2% |
| Fontaine 38 | 130 000 € | 2 000 € | 260 | +4,7% |
| Ozoir-la-Ferrière 77 | 288 000 € | 3 667 € | 259 | -4,4% |
| Le Vésinet 78 | 449 940 € | 6 206 € | 259 | +2,1% |
| Saint-Lô 50 | 121 000 € | 1 630 € | 257 | +2,9% |
| Chennevières-sur-Marne 94 | 200 000 € | 3 506 € | 257 | -2,2% |
| Sarcelles 95 | 141 000 € | 2 115 € | 256 | +3,8% |
| Combs-la-Ville 77 | 239 500 € | 3 117 € | 256 | +4,5% |
| Les Lilas 93 | 291 958 € | 6 607 € | 256 | -0,6% |
| Deuil-la-Barre 95 | 220 000 € | 3 646 € | 255 | -2,5% |
| Draveil 91 | 256 500 € | 3 372 € | 254 | -0,1% |
| Savigny-le-Temple 77 | 215 000 € | 2 751 € | 254 | -1,3% |
| Coudekerque-Branche 59 | 157 050 € | 1 849 € | 254 | +4% |
| Saint-Genis-Laval 69 | 280 250 € | 3 855 € | 254 | -1,5% |
| Les Pavillons-sous-Bois 93 | 195 500 € | 3 211 € | 254 | -7,7% |
| Neuilly-Plaisance 93 | 250 275 € | 4 089 € | 253 | +1,7% |
| Montmorency 95 | 256 925 € | 3 880 € | 252 | -4% |
| Montgeron 91 | 268 000 € | 3 688 € | 251 | -2,1% |
| Balma 31 | 241 250 € | 3 442 € | 251 | -0,6% |
| Eaubonne 95 | 271 225 € | 3 883 € | 250 | -4,8% |
| Moulins 03 | 93 000 € | 1 308 € | 250 | +2,7% |
| Sucy-en-Brie 94 | 285 000 € | 3 754 € | 249 | -4,5% |
| Miramas 13 | 170 000 € | 2 679 € | 249 | +1% |
| Marmande 47 | 117 200 € | 1 502 € | 249 | -0,4% |
| Liévin 62 | 127 256 € | 1 461 € | 248 | -1,5% |
| Vigneux-sur-Seine 91 | 227 685 € | 3 208 € | 248 | 0% |
| Digne-les-Bains 04 | 97 150 € | 1 866 € | 248 | -2% |
| Hérouville-Saint-Clair 14 | 123 000 € | 2 065 € | 247 | -2,4% |
| Faches-Thumesnil 59 | 195 000 € | 2 446 € | 247 | -3,1% |
| Saint-Jean-de-Braye 45 | 165 000 € | 2 197 € | 246 | +2,5% |
| Fontainebleau 77 | 250 000 € | 4 705 € | 246 | +3,5% |
| Wasquehal 59 | 245 000 € | 3 198 € | 246 | -0,7% |
| Saint-Dié-des-Vosges 88 | 103 000 € | 1 259 € | 245 | +7,1% |
| Halluin 59 | 174 825 € | 2 189 € | 244 | +3,5% |
| Morsang-sur-Orge 91 | 265 000 € | 3 295 € | 243 | +0,9% |
| Joinville-le-Pont 94 | 316 500 € | 5 680 € | 240 | -2,9% |
| Limeil-Brévannes 94 | 185 000 € | 3 370 € | 239 | -1% |
| Cesson-Sévigné 35 | 297 650 € | 3 810 € | 239 | +4,5% |
| Sceaux 92 | 380 000 € | 6 030 € | 238 | +1,9% |
| Bouguenais 44 | 236 925 € | 2 936 € | 238 | -1,1% |
| Rillieux-la-Pape 69 | 217 000 € | 3 125 € | 237 | -2,1% |
| Riom 63 | 161 250 € | 2 082 € | 236 | +2,1% |
| Bourg-la-Reine 92 | 323 000 € | 5 432 € | 236 | +1,5% |
| Le Plessis-Trévise 94 | 235 000 € | 3 725 € | 236 | +0,4% |
| Bagneux 92 | 270 500 € | 5 153 € | 235 | +3,2% |
| Le Kremlin-Bicêtre 94 | 237 000 € | 5 600 € | 235 | -0,4% |
| Morlaix 29 | 127 000 € | 1 668 € | 235 | +6,8% |
| Gardanne 13 | 248 625 € | 3 780 € | 234 | +7,2% |
| Carquefou 44 | 270 000 € | 3 328 € | 234 | -1,1% |
| Mons-en-Barœul 59 | 152 180 € | 2 228 € | 233 | -3,1% |
| Lormont 33 | 139 000 € | 2 600 € | 233 | +1,5% |
| Chaville 92 | 325 000 € | 5 786 € | 233 | +3,3% |
| Bry-sur-Marne 94 | 327 600 € | 5 000 € | 233 | +1,8% |
| Les Pennes-Mirabeau 13 | 290 000 € | 3 934 € | 232 | +0,6% |
| Montbrison 42 | 159 000 € | 2 031 € | 232 | +2,4% |
| Avon 77 | 173 500 € | 2 957 € | 232 | +2,4% |
| Longjumeau 91 | 181 120 € | 2 927 € | 230 | +3,5% |
| Cournon-d'Auvergne 63 | 177 000 € | 2 244 € | 230 | +0,4% |
| Saint-Cyr-l'École 78 | 270 000 € | 4 449 € | 230 | +5,9% |
| Garches 92 | 411 010 € | 5 554 € | 228 | -8,4% |
| Ploemeur 56 | 355 280 € | 3 884 € | 227 | +10,2% |
| Chilly-Mazarin 91 | 173 000 € | 2 622 € | 227 | +4,3% |
| Fontenay-le-Comte 85 | 125 581 € | 1 462 € | 227 | -9,6% |
| Meylan 38 | 261 775 € | 3 563 € | 226 | -2,5% |
| Ris-Orangis 91 | 139 000 € | 2 112 € | 224 | -3,9% |
| Fleury-les-Aubrais 45 | 155 500 € | 2 023 € | 224 | -5,1% |
| Romorantin-Lanthenay 41 | 115 910 € | 1 404 € | 224 | -1,8% |
| Marly-le-Roi 78 | 261 575 € | 3 924 € | 224 | +1,7% |
| Saint-Gratien 95 | 245 000 € | 3 740 € | 222 | +0,5% |
| Bressuire 79 | 145 000 € | 1 565 € | 221 | +3% |
| Le Creusot 71 | 85 900 € | 1 194 € | 220 | +11,6% |
| Gif-sur-Yvette 91 | 411 500 € | 4 040 € | 220 | +0,1% |
| Fontenay-aux-Roses 92 | 260 000 € | 4 324 € | 219 | -7,7% |
| Saint-Ouen-l'Aumône 95 | 194 000 € | 3 196 € | 219 | -0,6% |
| Vesoul 70 | 85 000 € | 1 243 € | 219 | +6,2% |
| Montargis 45 | 76 147 € | 1 348 € | 219 | -5,2% |
| Bagnols-sur-Cèze 30 | 142 050 € | 1 800 € | 218 | -5,7% |
| Chaumont 52 | 118 480 € | 1 390 € | 217 | +2,7% |
| Louviers 27 | 150 000 € | 1 923 € | 217 | -0,8% |
| Annonay 07 | 109 000 € | 1 434 € | 217 | +10,6% |
| Sèvres 92 | 380 000 € | 5 724 € | 216 | +0,6% |
| Vendôme 41 | 130 000 € | 1 750 € | 215 | -4,9% |
| Maurepas 78 | 215 000 € | 2 956 € | 213 | +0,6% |
| La Chapelle-sur-Erdre 44 | 298 000 € | 3 344 € | 213 | -2,7% |
| Verdun 55 | 115 000 € | 1 415 € | 212 | +0,2% |
| Landerneau 29 | 187 075 € | 2 298 € | 212 | +5,6% |
| Montfermeil 93 | 262 000 € | 3 323 € | 211 | -2,9% |
| Saint-Maximin-la-Sainte-Baume 83 | 345 820 € | 3 728 € | 211 | -2,9% |
| Tulle 19 | 70 000 € | 943 € | 210 | -1,8% |
| Cluses 74 | 150 000 € | 2 406 € | 209 | +2,5% |
| Pontivy 56 | 138 000 € | 1 824 € | 209 | +6,1% |
| Plaisance-du-Touch 31 | 255 208 € | 2 859 € | 208 | +0,1% |
| Pamiers 09 | 123 000 € | 1 550 € | 208 | -3,5% |
| Guérande 44 | 310 000 € | 3 700 € | 208 | +3,6% |
| Le Pontet 84 | 160 475 € | 2 115 € | 208 | +5,6% |
| Haubourdin 59 | 167 500 € | 2 328 € | 208 | +6% |
| Dammarie-les-Lys 77 | 159 000 € | 2 683 € | 205 | -6,6% |
| Saint-Jean-de-la-Ruelle 45 | 137 153 € | 1 932 € | 205 | +8,8% |
| Écully 69 | 329 725 € | 4 151 € | 204 | -2% |
| Les Clayes-sous-Bois 78 | 198 500 € | 3 016 € | 204 | -10,6% |
| Saint-Leu-la-Forêt 95 | 305 500 € | 3 861 € | 204 | -1,5% |
| Senlis 60 | 231 000 € | 3 562 € | 203 | +6,8% |
| Montivilliers 76 | 192 000 € | 2 409 € | 203 | -1,4% |
| Sedan 08 | 72 000 € | 962 € | 200 | +1,7% |
| Champs-sur-Marne 77 | 244 000 € | 3 548 € | 199 | +0,5% |
| Lunéville 54 | 114 000 € | 1 285 € | 199 | +6,3% |
| Sorgues 84 | 190 350 € | 2 351 € | 198 | +11,7% |
| Saint-Avertin 37 | 247 000 € | 2 869 € | 198 | +2,4% |
| Flers 61 | 78 500 € | 1 076 € | 197 | -9,4% |
| Guyancourt 78 | 285 150 € | 3 880 € | 196 | +0,7% |
| Allauch 13 | 320 000 € | 4 362 € | 195 | -0,8% |
| Saint-Michel-sur-Orge 91 | 181 000 € | 2 889 € | 195 | +8,9% |
| Villers-lès-Nancy 54 | 174 000 € | 2 238 € | 195 | +4,9% |
| Denain 59 | 71 900 € | 979 € | 193 | +18,1% |
| Vitré 35 | 205 000 € | 2 625 € | 193 | +0,5% |
| La Celle-Saint-Cloud 78 | 300 500 € | 4 073 € | 192 | -6,4% |
| Bruay-la-Buissière 62 | 106 750 € | 1 255 € | 190 | -3,5% |
| Verneuil-sur-Seine 78 | 249 976 € | 3 548 € | 190 | -0,2% |
| Viroflay 78 | 380 100 € | 5 744 € | 190 | -2% |
| Montceau-les-Mines 71 | 76 000 € | 929 € | 189 | -5,8% |
| Douarnenez 29 | 180 000 € | 2 333 € | 188 | +2,8% |
| Torcy 77 | 225 000 € | 3 375 € | 186 | +1,3% |
| Carvin 62 | 158 948 € | 1 763 € | 186 | +6,5% |
| Bobigny 93 | 206 500 € | 3 479 € | 184 | -0,6% |
| Moissy-Cramayel 77 | 216 000 € | 3 095 € | 183 | +1,8% |
| Bayeux 14 | 207 210 € | 2 686 € | 183 | +12,1% |
| Oyonnax 01 | 137 000 € | 1 648 € | 181 | +11,3% |
| Mantes-la-Ville 78 | 190 476 € | 2 448 € | 181 | -6,6% |
| Saint-Égrève 38 | 210 000 € | 2 794 € | 181 | -4,1% |
| Carrières-sous-Poissy 78 | 231 455 € | 3 568 € | 181 | -3,7% |
| Sin-le-Noble 59 | 116 950 € | 1 370 € | 180 | +1,1% |
| Floirac 33 | 230 700 € | 3 141 € | 180 | -5,2% |
| Le Pecq 78 | 297 400 € | 4 396 € | 179 | -4% |
| Montesson 78 | 341 500 € | 4 750 € | 179 | +3,8% |
| La Crau 83 | 341 250 € | 4 129 € | 178 | -1,5% |
| Saint-Omer 62 | 129 838 € | 1 633 € | 176 | +2,1% |
| Blanquefort 33 | 250 000 € | 3 121 € | 176 | -9,4% |
| Crépy-en-Valois 60 | 181 000 € | 2 735 € | 176 | +6,7% |
| Éragny 95 | 235 000 € | 3 205 € | 175 | -0,4% |
| Villeneuve-Saint-Georges 94 | 188 500 € | 2 838 € | 174 | -3,6% |
და კიდევ 78 ქალაქი — თითოეულს აქვს თავისი გვერდი.
და კიდევ 5 719 ქალაქი საკუთარი გვერდის გარეშე.
წყარო: Demandes de valeurs foncières (DVF), Direction générale des Finances publiques, via data.gouv.fr.
რეკლამა