Harga imah di Belgium
Harga median, jumlah penjualan sareng parobahan taunan imah sareng apartemen di 180 kotamadya Belgia, ti Statbel.
| Kota | harga median | Penjualan | Dina sataun |
|---|---|---|---|
| Antwerp | €245.000 | 9.602 | +6,5% |
| Gent | €386.100 | 4.865 | +4,6% |
| Liège | €206.500 | 2.756 | +16,3% |
| Charleroi | €158.000 | 2.655 | +9% |
| Leuven | €285.000 | 2.057 | +4,6% |
| Brugge | €350.000 | 2.038 | +2,9% |
| Brussels | €270.000 | 1.926 | +1,9% |
| Ostend | €214.900 | 1.773 | 0% |
| Mechelen | €364.000 | 1.497 | +2,5% |
| Hasselt | €359.000 | 1.432 | +5,6% |
| Knokke-Heist | €570.000 | 1.427 | +1,8% |
| Namur | €305.000 | 1.403 | +10,9% |
| Aalst | €305.000 | 1.381 | +6,6% |
| Kortrijk | €285.000 | 1.360 | +3,6% |
| Uccle | €336.000 | 1.282 | +3,4% |
| Sint-Niklaas | €320.000 | 1.241 | +6,7% |
| Ixelles | €342.000 | 1.139 | +0,6% |
| Anderlecht | €210.000 | 1.129 | +7,1% |
| Schaerbeek | €266.125 | 1.125 | +4,4% |
| Mons | €190.000 | 1.109 | +10,8% |
| Middelkerke | €210.000 | 983 | +5,3% |
| Roeselare | €275.000 | 976 | +7,8% |
| Turnhout | €299.333 | 921 | +6,9% |
| Genk | €310.000 | 909 | +8,8% |
| Tournai | €232.000 | 897 | +13,2% |
| Koksijde | €265.000 | 897 | +1,9% |
| Molenbeek-Saint-Jean | €219.000 | 860 | +3,4% |
| Seraing | €180.000 | 796 | +11,3% |
| Mouscron | €199.000 | 787 | +17,1% |
| La Louvière | €180.000 | 770 | +9,1% |
| Woluwe-Saint-Lambert | €350.000 | 755 | +2,9% |
| Dendermonde | €300.000 | 735 | +1,5% |
| Forest | €279.500 | 686 | -0,3% |
| Brasschaat | €545.050 | 676 | +10,1% |
| Blankenberge | €230.000 | 670 | 0% |
| Lier | €330.000 | 655 | +4,8% |
| Lokeren | €329.750 | 629 | +3% |
| Schoten | €415.000 | 629 | +11,9% |
| Geraardsbergen | €245.500 | 629 | -1,2% |
| Jette | €220.000 | 593 | +0,2% |
| Halle | €333.000 | 586 | -2,1% |
| Vilvoorde | €354.000 | 582 | +1,1% |
| Sint-Truiden | €285.000 | 581 | +7,5% |
| Verviers | €228.500 | 579 | +8,8% |
| Menen | €190.000 | 577 | -1,3% |
| Dilbeek | €430.000 | 566 | -2,3% |
| Mol | €310.000 | 561 | -3,1% |
| Tienen | €273.750 | 560 | +5,9% |
| Geel | €340.000 | 559 | +4,6% |
| Ninove | €315.000 | 558 | +11,3% |
| Etterbeek | €309.000 | 545 | +3% |
| Deinze | €363.052 | 544 | +1,6% |
| Grimbergen | €445.000 | 537 | +8,5% |
| Waregem | €324.000 | 536 | +8% |
| Kapellen | €430.000 | 534 | +9,8% |
| Ronse | €220.000 | 532 | +3,8% |
| Maasmechelen | €286.000 | 519 | +2,3% |
| Evere | €250.000 | 508 | +2% |
| Braine-l'Alleud | €415.000 | 506 | +10,7% |
| Herstal | €200.000 | 496 | +8,1% |
| Beringen | €320.000 | 495 | +14,3% |
| Ieper | €285.000 | 494 | +7,5% |
| Heist-op-den-Berg | €350.000 | 491 | +9,4% |
| Wavre | €415.000 | 491 | +5,1% |
| Zaventem | €460.000 | 475 | +4,5% |
| Evergem | €363.000 | 469 | +6,8% |
| Mortsel | €249.000 | 455 | -0,4% |
| Izegem | €270.000 | 454 | +9,1% |
| Harelbeke | €255.000 | 454 | +2% |
| Oudenaarde | €310.000 | 453 | +4,4% |
| Aarschot | €336.000 | 452 | +5% |
| Wetteren | €295.000 | 451 | +10,7% |
| Temse | €320.000 | 445 | +3,2% |
| Arlon | €389.000 | 440 | +12,8% |
| Waterloo | €550.000 | 437 | +7,8% |
| Willebroek | €325.000 | 437 | +6,6% |
| Wevelgem | €270.000 | 433 | +8% |
| Lanaken | €359.000 | 430 | +13,1% |
| Châtelet | €175.000 | 428 | +15,5% |
| Nivelles | €220.000 | 428 | +10% |
| Saint-Gilles | €297.500 | 424 | +6,2% |
| Binche | €175.000 | 420 | +7,5% |
| Zottegem | €315.000 | 419 | +14,5% |
| Tielt | €275.000 | 418 | -1,1% |
| Asse | €400.000 | 409 | +3,9% |
| Lommel | €335.000 | 408 | 0% |
| Sint-Pieters-Leeuw | €365.000 | 404 | +1,4% |
| Auderghem | €319.500 | 403 | +1,4% |
| Herentals | €316.500 | 399 | +8,6% |
| Edegem | €515.000 | 399 | +10,1% |
| Courcelles | €175.000 | 376 | +6,1% |
| Hamme | €285.000 | 372 | +5,6% |
| Eeklo | €281.000 | 356 | +2,2% |
| Schilde | €618.000 | 354 | +12,5% |
| Maaseik | €321.000 | 348 | +12,6% |
| Ans | €230.000 | 343 | +9,5% |
| Stabroek | €375.000 | 343 | +8,7% |
| Ath | €260.000 | 342 | +23,8% |
| Boom | €275.000 | 341 | -5,2% |
| Tubize | €300.000 | 336 | +7,1% |
| Beersel | €430.000 | 335 | +7,5% |
| Lochristi | €419.000 | 333 | +10,3% |
| Kontich | €425.000 | 331 | +9,8% |
| Aalter | €367.000 | 327 | +1,9% |
| Andenne | €249.000 | 326 | +8,3% |
| Maldegem | €335.000 | 326 | +2,1% |
| Zwevegem | €290.000 | 324 | +3,8% |
| Bornem | €340.754 | 323 | -2,8% |
| Overijse | €530.000 | 320 | +4,4% |
| Chaudfontaine | €332.500 | 319 | +18,8% |
| Denderleeuw | €300.000 | 318 | +0,3% |
| Nijlen | €369.500 | 317 | +8,8% |
| Huy | €200.000 | 307 | +2,6% |
| Diest | €285.000 | 303 | -6,6% |
| Rixensart | €485.000 | 298 | +10,2% |
| Gembloux | €330.000 | 296 | +20% |
| Sint-Gillis-Waas | €361.201 | 294 | +13,9% |
| Herent | €439.000 | 289 | +3,1% |
| Diepenbeek | €351.400 | 287 | +9,4% |
| Oupeye | €260.000 | 285 | +18,2% |
| Saint-Nicolas | €185.000 | 282 | +8,2% |
| Ganshoren | €220.000 | 279 | +4,8% |
| Hoogstraten | €479.000 | 279 | +8,9% |
| Soignies | €250.000 | 275 | +8,7% |
| Fleurus | €200.000 | 275 | +11,1% |
| Zedelgem | €365.000 | 274 | +2% |
| Tervuren | €597.500 | 273 | +10,6% |
| Braine-le-Comte | €275.000 | 272 | +13,6% |
| Balen | €325.000 | 272 | +16,1% |
| Oostkamp | €395.000 | 271 | -1,2% |
| Stekene | €329.500 | 271 | +6,3% |
| Watermael-Boitsfort | €335.000 | 263 | +13,2% |
| Lessines | €200.000 | 262 | +26,2% |
| Frameries | €140.000 | 260 | +3,7% |
| Lede | €310.000 | 259 | +1,6% |
| Ranst | €449.000 | 257 | +9,6% |
| Torhout | €295.000 | 256 | +0,5% |
| Herzele | €306.000 | 256 | -4,4% |
| Zemst | €429.250 | 251 | +9,8% |
| Colfontaine | €132.560 | 250 | +15,3% |
| Westerlo | €335.000 | 249 | +8,1% |
| Zele | €320.000 | 247 | +9,2% |
| Kortenberg | €455.000 | 247 | +6,2% |
| Destelbergen | €450.000 | 247 | +13,9% |
| Sint-Katelijne-Waver | €431.250 | 245 | +10,6% |
| Sint-Genesius-Rode | €572.500 | 245 | +5,5% |
| Morlanwelz-Mariemont | €170.000 | 244 | +6,9% |
| Haaltert | €309.000 | 244 | -3,4% |
| Berchem-Sainte-Agathe | €225.000 | 243 | +2,3% |
| Lebbeke | €290.000 | 243 | -3,3% |
| Wervik | €220.000 | 242 | +3,5% |
| Zonhoven | €347.500 | 238 | +15,8% |
| Saint-Ghislain | €210.000 | 236 | +12,6% |
| Beerse | €380.000 | 234 | +8,3% |
| Manage | €169.000 | 233 | -0,6% |
| Duffel | €375.000 | 233 | +5,8% |
| Diksmuide | €298.000 | 233 | +15,2% |
| Kasterlee | €345.000 | 230 | -0,6% |
| Kalmthout | €480.000 | 230 | +6,8% |
| Putte | €380.000 | 230 | +2,7% |
| Koekelberg | €226.000 | 216 | +10,2% |
| Rotselaar | €395.000 | 216 | +4% |
| Saint-Josse-ten-Noode | €225.000 | 215 | +13,1% |
| Lille | €357.250 | 208 | +8,3% |
| Meise | €470.000 | 206 | +0,5% |
| Boussu | €150.000 | 204 | +3,4% |
| Poperinge | €235.000 | 203 | +0,6% |
| Dour | €145.000 | 198 | +3,6% |
| Fléron | €252.500 | 197 | +18,8% |
| Walcourt | €228.500 | 184 | +9,6% |
| Péruwelz | €177.500 | 184 | +4,1% |
| Pont-à-Celles | €250.000 | 183 | +22% |
| Marche-en-Famenne | €260.000 | 177 | +15,6% |
| Riemst | €299.000 | 176 | +8,7% |
| Herve | €285.000 | 172 | +5,6% |
| Eupen | €275.000 | 169 | +9,1% |
| Quaregnon | €139.000 | 163 | +3% |
| Visé | €270.000 | 162 | +20% |
| Peer | €320.000 | 157 | +5,4% |
| Soumagne | €260.000 | 141 | 0% |
Jeung 375 deui kota nu teu boga kaca sorangan.
Sumber: Statbel (Diréktorat Jenderal Statistik - Statistik Bélgia), penjualan perumahan dumasar kotamadya.
Iklan